
22.01.2018 – Mistrzostwa Gminy Liszki w koszykówce chłopców.
W dniu 22.01.2018 w hali sportowej w Liszkach odbyły się „Mistrzostwa Gminy Liszki w Koszykówce” chłopców dla klas gimnazjalnych. Mecz trwał 2 x 15 minut, 5 x 5 zawodników, zmiany w systemie hokejowym. Mecz toczył się w miłej i przyjaznej atmosferze oraz zgodnie z duchem “fair-play”. Jak przystało na prawdziwych sportowców uczniowie obydwu szkół wykazali się dużym zaangażowaniem i szacunkiem do przeciwnika. Nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze wygrywając i awansując do finałów „Igrzysk Młodzieży Szkolnej Powiatu Krakowskiego”.
Gimnazjum Liszki – Gimnazjum Mników 19 – 0
Reprezentacja Gimnazjum w Liszkach:
Daniec Przemysław – kl. 2a, Gala Dawid – kl. 2b, Kopeć Konrad – kl. 2c, Para Bartosz – kl. 2c, Trojan Kacper – kl. 3a, Ciuba Sebastian – kl. 3b, Gruca Adrian – kl. 3b, Grzesiak Mateusz – kl. 3b, Lach Patryk – kl. 3c, Wlazło Konrad – kl. 3c, Marcin Sadko – Trener / Nauczyciel.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej postawy i życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach.
Marcin Sadko