23 stycznia w naszej szkole odbył się konkurs Mistrz Pięknego Czytania. Brali w nim udział uczniowie wszystkich klas w trzech kategoriach wiekowych. Pierwszy etap konkursu polegał na przeczytaniu wybranego przez siebie tekstu, etap drugi polegał na przeczytaniu tekstu wybranego przez komisję, który był taki sam dla wszystkich uczestników, ale o różnym stopniu trudności dla trzech grup wiekowych. Zwycięzcami konkursu zostali : Wiktor Kasprzycki z klasy VII, Jakub Szumilas z klasy IV b oraz Matylda Mazur z klasy III a. Miejsca drugie i trzecie zajęli Patrycja Buła, Przemek Daniec,Patrycja Ochmańska, Nikola Krauz, Arek Janiak, Zosia Szponder, Wiktoria Miś, Jasiu Kopeć oraz Bruno Serednicki. Wszyscy uczniowie pięknie zaprezentowali swoje umiejętności.
Maria Chrzanowska