Mistrz Pięknego Czytania

Mistrz Pięknego Czytania

23 stycznia w naszej szkole odbył się konkurs Mistrz Pięknego Czytania. Brali w nim udział uczniowie wszystkich klas w trzech kategoriach wiekowych. Pierwszy etap konkursu polegał na przeczytaniu wybranego przez siebie tekstu, etap drugi polegał na przeczytaniu tekstu wybranego przez komisję, który był taki sam dla wszystkich uczestników, ale o różnym stopniu trudności dla trzech grup wiekowych. Zwycięzcami konkursu zostali : Wiktor Kasprzycki z klasy VII, Jakub Szumilas z klasy IV b oraz Matylda Mazur z klasy III a. Miejsca drugie i trzecie zajęli Patrycja Buła, Przemek Daniec,Patrycja Ochmańska, Nikola Krauz, Arek Janiak, Zosia Szponder, Wiktoria Miś, Jasiu Kopeć oraz Bruno Serednicki. Wszyscy uczniowie pięknie zaprezentowali swoje umiejętności.

Maria Chrzanowska

Skip to content