
Klasa 2 i 3 postanowiła skorzystać z uroków zimy i lekcje gimnastyki odbyć na świeżym powietrzu. Wspaniała pogoda i puszysty śnieg zachęcały do zabaw. Nie mogło więc zabraknąć rzutów śnieżkami, zjazdów z mini górki, lepienia igloo itd. To były bardzo wesołe lekcje. Mamy nadzieję, że po feriach uda nam się jeszcze nie jeden raz skorzystać z zimowych atrakcji.
Beata Sobesto