
Dzisiaj Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.
Z tej okazji przedszkolaki wysłały swoje pozdrowienia w formie zdjęcia i życzenia z pięknymi, samodzielnie zrobionymi rysunkami do chorych dzieci – Lenki i Pawełka, przy okazji włączając się do „Marzycielskiej poczty”. Jest to ogólnopolska akcja, która polega na wysyłaniu listów i kartek do ciężko chorych dzieci, których profile możemy znaleźć na stronie https://marzycielskapoczta.pl/ Tam wkrótce pojawi się też nasza szczegółowa relacja.
Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji, nie tylko w tak wyjątkowym dniu jak dziś, gdyż dla tych dzieci otrzymane kartki stanowią ogromne wsparcie i dodają siły w walce z chorobą.
Joanna Wawro