?Drodzy ósmoklasiści!?
Przed Wami ważny moment – egzamin ósmoklasisty!
Niech towarzyszy Wam w tych dniach skupienie, wiara we własne możliwości i umiejętność wykorzystania wiedzy, jaką zdobyliście.
Trzymamy za Was mocno kciuki i życzymy powodzenia!???
