Piątek w kuchni

Piątek w kuchni

Uczniowie klasy 3a realizują całoroczny klasowy projekt kulinarny. W każdym miesiącu jeden piątek spędzają w szkolnej kuchni, gdzie przygotowują zdrowe i smaczne posiłki. Wcześniej planowana jest lista zakupów i potrzebnego sprzętu. Oczywiście wszystkie przepisy zapisujemy, aby móc je później wykorzystać. Najlepszym momentem jest wspólne próbowanie smacznych potraw. Były już pyszne mini hamburgery, słodkie naleśniki, chrupiące gofry, lemoniada, pizza, pyszny koktajl, zdrowe kanapki i pachnące babeczki. Kolejne wyzwania jeszcze w maju i czerwcu, ale już nie możemy się ich doczekać.

Skip to content