Szanowni Państwo,w imieniu Fundacji Kapucyni i Misje pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za zaangażowanie się w naszą akcję charytatywną oraz przesłane wsparcie finansowe. Od społeczności Szkoły Podstawowej im. św Jana Kantego w Liszkach otrzymaliśmy darowiznę w wysokości 2108,00 zł. Państwa zaangażowanie jest wyrazem prawdziwej solidarności z osobami potrzebującymi i realnym wsparciem naszych działań. Szczególnie cenne jest dla nas to, że poprzez takie inicjatywy szkoła nie tylko pomaga, ale również kształtuje wśród dzieci i młodzieży postawy empatii, odpowiedzialności społecznej oraz wrażliwości na drugiego człowieka. Dziękujemy za otwartość, wrażliwość na potrzeby innych oraz przykład, jaki dają Państwo młodemu pokoleniu,naszym dzieciom, pokazując, jak ważna jest tolerancja i pomaganie sobie nawzajem.
Dziękujemy Radzie Rodziców, a szczególnie pani Przewodniczącej Zofii Zacharskiej-Sarzyńskiej za doskonałą współpracę z Fundacją, która przyniosła tak świetne rezultaty.
Z błogosławieństwem i modlitwą za Waszą szkolną społeczność