Młodzi pasjonaci karate

Koniec grudnia  okazał się szczęśliwym czasem dla naszych karateków z sekcji karate działającej w naszej szkole od dwóch lat. Corocznie w Domu Harcerza przy ulicy Reymonta w Krakowie odbywa się mikołajkowy turniej KARATE  KYOKUSHINKAI. W ostatnich zawodach uczestniczyło 47 zawodników z sześciu  klubów karate. W zeszłym roku nasi młodzi karatecy wzięli w nim udział pierwszy raz i od razu odnieśli  sukces, a w tym roku sięgnęli po jeszcze więcej. Sześciu naszych zawodników zdobyło aż pięć medali. W kategorii pięciutechnik do 10 lat zajęliśmy całe podium:
I miejsce Jan Kopeć, II miejsce Jan Urban oraz III miejsce Adrian Janiak.
Natomiast w kategorii kata 9 – 11 lat II miejsce zajął Jan Kopeć , a III miejsce przypadło Arkadiuszowi  Janiakowi.