MATEUSZ ZNOWU NA PODIUM!

MATEUSZ ZNOWU NA PODIUM!

W minioną sobotę podczas Mistrzostw Makroregionu Centralnego i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Karate Kyokushinkai w Kaszowie wystartowało ponad 200 zawodników z 23 klubów z Polski wschodniej i południowej.
Uczeń naszej szkoły i zawodnik Lisieckiego Klubu Karate Kyokusinkai, Mateusz Igielski, zdobył dwa brązowe medale w kata i kumite.
Gratulujemy, Mateuszu!

Skip to content