W dniu 16 stycznia 2026 odbyły się gminne zawody w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowała siedmioosobowa drużyna w następującym składzie:
Nikola Feluś (4a SP)
Maja Kowalik (5a SP)
Mateusz Rawski (5a SP)
Adrian Belica (6b SP)
Tymoteusz Owca (7a SP)
Dawid Wąsik (7a SP)
Emilia Kowalik (7b SP)
Trener/nauczyciel Krzysztof Micał
Trener/nauczyciel Marcin Sadko
Troje naszych reprezentantów: Maja Kowalik, Nikola Feluś oraz Tymoteusz Owca, uzyskało kwalifikację do turnieju powiatowego, w którym będą reprezentować Gminę Liszki.
Dziękujemy naszym uczniom za zaangażowanie i godne reprezentowanie szkoły. Życzymy dalszych sukcesów sportowych i rozwijania pasji do aktywności fizycznej.
Krzysztof Micał










