GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

W dniu 16 stycznia 2026 odbyły się gminne zawody w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowała siedmioosobowa drużyna w następującym składzie:

Nikola Feluś (4a SP)

Maja Kowalik (5a SP)

Mateusz Rawski (5a SP)

Adrian Belica (6b SP)

Tymoteusz Owca (7a SP)

Dawid Wąsik (7a SP)

Emilia Kowalik (7b SP)

Trener/nauczyciel Krzysztof Micał

Trener/nauczyciel Marcin Sadko

Troje naszych reprezentantów: Maja Kowalik, Nikola Feluś oraz Tymoteusz Owca, uzyskało kwalifikację do turnieju powiatowego, w którym będą reprezentować Gminę Liszki.

Dziękujemy naszym uczniom za zaangażowanie i godne reprezentowanie szkoły. Życzymy dalszych sukcesów sportowych i rozwijania pasji do aktywności fizycznej.

Krzysztof Micał

Skip to content