Dziś w kalendarzu świąt nietypowych Międzynarodowy Dzień Zdrowego Śniadania.
Pamiętając o tym, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia, uczniowie klasy 2a postanowili dzisiaj sami przygotować swoje śniadanie, korzystając ze zdrowych i smacznych produktów.
Zdecydowanie był to pyszny początek dnia, który dostarczył nam dużo siły i energii, a ponadto mieliśmy okazję się przekonać, że własnoręcznie przygotowane śniadanko smakuje najlepiej.
Joanna Porzycka