
Ostatnio w klasie drugiej dużo mówiliśmy o zwierzętach, które pomagają ludziom. Poznaliśmy także pracę wolontariuszy w schroniskach dla bezdomnych, porzuconych zwierząt. Spontaniczną reakcją dzieci była zbiórka karmy, zabawek i koców dla zwierząt, które mama Zuzi zawiozła do krakowskiego azylu. Mamy nadzieję, że chociaż trochę pomogliśmy zwierzętom.
Beata Sobesto
There is no gallery selected or the gallery was deleted.