Drugoklasiści dla azylu

Drugoklasiści dla azylu

Ostatnio w klasie drugiej dużo mówiliśmy o zwierzętach, które pomagają ludziom. Poznaliśmy także pracę wolontariuszy w schroniskach dla bezdomnych, porzuconych zwierząt. Spontaniczną reakcją dzieci była zbiórka karmy, zabawek i koców dla zwierząt, które mama Zuzi zawiozła do krakowskiego azylu. Mamy nadzieję, że chociaż trochę pomogliśmy zwierzętom.

Beata Sobesto

There is no gallery selected or the gallery was deleted.

Skip to content