W ostatnich dniach nasi uczniowie wzięli udział w przyrodniczej akcji sadzenia wiosennych kwiatów. Dzieci z dużym zaangażowaniem i radością uczestniczyły w pracach ogrodniczych, dbając o estetykę oraz otoczenie szkoły. Wspólne sadzenie kwiatów było nie tylko okazją do nauki, troski o przyrodę, ale także do integracji i rozwijania odpowiedzialności za wspólną przestrzeń.

Sadzonki kwiatów przekazała pani Aleksandra Małek z CUS Liszki, za co serdecznie dziękujemy. Dzięki tej inicjatywie teren wokół szkoły stał się jeszcze bardziej kolorowy i przyjazny.

Skip to content