
23 marca mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu teatrzyk Skrzat z przedstawieniem pt. „Bal u królowej kwiatów”. W prezentowanym spektaklu aktorzy wcielili się w rolę m.in. : Konika polnego, Biedronki, Lisa, Żaby, Zajączka, Krasnoludka. Dzieci aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu poprzez wspólny śpiew z aktorami fragmentów różnych piosenek. Bajka przybliżyła dzieciom życie na łące, znaczenie dbania o przyrodę oraz zasady savoir-vivre’u, a wszystko to w formie radosnej zabawy, tańca i śpiewu.
Nauczyciele OP