GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Morawicy odbył się turniej tenisa stołowego w ramach Gminnych Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców. Naszą szkoła wystąpiła w składzie:

Oliwia Sołtysik kl. 6b,

Emilia Kowalik kl. 6b,

Katarzyna Bulda kl. 8,

Franciszek Wachowski kl. 6a,

Tymoteusz Owca kl. 6a,

Dorian Gruca kl. 8,

Konrad Gazdowicz kl. 8.

Krzysztof Micał trener/nauczyciel

Marcin Sadko   trener/nauczyciel

Pięciu naszych zawodników awansowało do rozgrywki finałowej i zakwalifikowało się do turnieju powiatowego:

Oliwia Sołtysik – 3m

Emilia Kowalik – 4m

Tymoteusz Owca – 4m

Konrad Gazdowicz – 5m

Dorian Gruca – 6m

Rozgrywki powiatowe odbędą się w CKiS w Skawinie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zmaganiach sportowych.

Krzysztof Micał

« of 3 »
Skip to content