WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „ SUPER ZDROWE ŚNIADANIE ”
WYRÓŻNIENIE OTRZYMUJĄ
Małgosia Rodzynkiewicz – oddział przedszkolny
Nina Budziaszek – klasa 1a
Filip Kowalski – klasa 1b
Jan Rospond – klasa 1b
Maksymilian Żurek – klasa 2b
Julia Burzyńska – klasa 3
Katarzyna Bulda – klasa 4
Antoni Rachwalik – klasa VI b
Gabrysia Kowalik – klasa 7a
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „JEM ZDROWO I KOLOROWO ”
WYRÓŻNIENIE OTRZYMUJĄ
Emilia Kowalik – klasa 3
Natalia Żupnik – klasa 1b
WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!