Samorząd Uczniowski już jest!!!

Samorząd Uczniowski już jest!!!

Każdego roku we wrześniu wybieramy w naszej szkole przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego oraz jego opiekunów.
Tak też było i w tym roku. Wybory odbyły się w dwóch turach. Najpierw, w dniu 19 września, uczniowie wybrali spośród uczących dwóch nauczycieli, którzy przez cały rok szkolny będą sprawować opiekę nad poczynaniami Samorządu. Zostały nimi panie Marzena Rosik i Agnieszka Wilk.
Tydzień później w atmosferze pełnej powagi uczniowie oraz nauczyciele dokonali wyboru osób, które we współpracy z wyżej wymienionymi paniami będą reprezentować całą społeczność uczniowską.
Wybory przedstawicieli SU poprzedzone były szeroko zakrojoną „kampanią przedwyborczą”,
w trakcie której osoby kandydujące do funkcji przewodniczącego, zastępcy czy też na inne stanowiska zaprezentowały swoje kandydatury na samodzielnie wykonanych plakatach.
Przewodniczącą została uczennica klasy III c gimnazjum Anna Rosek, zastępcą uczennica klasy VIII szkoły podstawowej Angelika Lenart, skarbnikiem natomiast uczennica klasy IIIa gimnazjum Patrycja Kadula.
Samorząd Uczniowski to oczywiście nie tylko osoby pełniące w/w funkcje, ale cała rzesza innych uczniów pracujących w trzech sekcjach: dekoratorskiej, organizacyjnej i konkursowej.

Przed zwycięzcami mnóstwo pracy. Mamy nadzieję, że dzięki współpracy i pomocy wszystkich zdołają udźwignąć ciężar spoczywających na nich obowiązków.
Życzymy powodzenia!!!!

Marzena Rosik, Agnieszka Wilk

No Images found.

 

Skip to content