W tym roku szkolnym w klasach 1-3 realizowany był projekt „Polska- nasz dom ojczysty”, którego celem było zachęcenie uczniów do otworzenia dziecięcych serc i umysłów na kraj oraz ludzi w nim żyjących. Projekt zakładał utrwalenie i rozszerzenie treści wynikających z podstawy programowej z zakresu wychowania patriotycznego.
W pierwszym etapie uczniowie poznawali i prezentowali sylwetki wielkich Polaków, następnie poszerzyliśmy wiadomości na temat Parków Narodowych wykonując plakaty, lapbooki i prace plastyczne, a na zakończenie i podsumowanie projektu utrwaliliśmy wiadomości o stolicach Polski prezentując związane z nimi legendy.
Zapraszamy do galerii zdjęć.