Autor: Monika Kowalik Kategorie: Sukcesy uczniów, Wszystkie, Wydarzenia | Tags: 2 gru NIKOLA ZNOWU NA PODIUM! W ostatnią sobotę podczas Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Starosty Nowotarskiego w Nowym Targu nasza Nikola Mądra znowu stanęła na podium, zdobywając brązowy medal w kumite. Gratulujemy, Nikolu! Poprzedni wpis Następny wpisMikołaj w przedszkolu