Mistrzostwa Gminy Liszki w piłce siatkowej dziewcząt

Mistrzostwa Gminy Liszki w piłce siatkowej dziewcząt


W dniu 26.02.2018 w hali sportowej w Liszkach odbyły się „Mistrzostwa Gminy Liszki w Piłce Siatkowej” dziewcząt dla klas gimnazjalnych. Mecz toczył się do trzech wygranych setów do 25 pkt.
Jak co roku w rywalizacji dziewcząt gimnazjalnych zawody w piłce siatkowej były bardzo wyrównane i stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Większość zawodniczek z obydwu gimnazjów zna się bardzo dobrze, gdyż na co dzień trenują w „UKS 2010 Liszki” pod okiem znakomitego trenera Jacka Urbanowicza. Jak przystało na prawdziwych sportowców uczennice obydwu szkół wykazały się dużym zaangażowaniem i szacunkiem do przeciwnika.
Nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze wygrywając w setach 3 – 1 i awansując do finałów „Igrzysk Młodzieży Szkolnej Powiatu Krakowskiego”.

Gimnazjum Liszki – Gimnazjum Mników ​ ( 3 – 1 )

1 set : ​25 – 8
2 set : ​25 – 23
3 set : ​15 – 25
4 set : ​25 – 19

Reprezentacja Gimnazjum w Liszkach:

Kadula Patrycja – kl. 2a, Poniedziałek Weronika – kl. 2a, Bartyzel Emilia – kl. 2a, Suchan Małgorzta – kl. 2a, Skucińska Aleksandra – 2a, Fic Karolina – 2a, Burdek Magdalena – kl. 2c, Kurtyka Emilia – kl. 2c, Rosek Anna – kl. 2c, Drewniak Kamila – kl. 3b,
Marcin Sadko – Trener / Nauczyciel.

Wszystkim uczestniczkom gratulujemy sportowej postawy i życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach.

Marcin Sadko

« 1 z 3 »