29 maja uczniowie klasy 4a i 4b wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Manufaktury Czekolady w Krakowie. W planie wycieczki były: „Warsztaty czekoladowe” oraz spacer po Podgórzu. Czwartoklasiści poznali historię czekolady: „Od rośliny – kakaowca do tabliczki czekolady”. Każdy z uczestników zajęć warsztatowych mógł sprawdzić swoje umiejętności kulinarne i wykonać słodkie „co nieco”. Wykonane wyroby czekoladowe spakowane w kolorowe pudełka, wszyscy zabrali ze sobą do domu. Przy sprzyjających warunkach pogodowych odbył się spacer po Podgórzu. Najważniejszym jego etapem było wejście na Kopiec Krakusa (Kraka), z którego roznosi się przepiękny widok na panoramę Krakowa.
Klasa 4a i 4b z opiekunami