Gminny trójbój lekkoatletyczny

Gminny trójbój lekkoatletyczny

W dniu 28.05.2018 na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Jeziorzanach odbyły się „Mistrzostwa Gminy Liszki w trójboju lekkoatletycznym” dla wszystkich szkół podstawowych z gminy Liszki.

W zawodach uczestniczyło 10 szkół:
1. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Liszkach
2. Szkoła Podstawowa w Kryspinowie
3. Szkoła Podstawowa w Jeziorzanach
4. Szkoła Podstawowa w Piekarach
5. Szkoła Podstawowa w Czułowie
6. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kaszowie
7. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kaszowie
8. Szkoła Podstawowa w Rącznej
9. Szkoła Podstawowa w Cholerzynie
10. Szkoła Podstawowa w Morawicy

Uczniowie zostali podzieleni na grupy i rywalizowali w kategoriach klas 4, 5, 6, 7 z podziałem na dziewczęta i chłopców.
W skład trójboju wchodziły dyscypliny: bieg na 60 metrów, rzut piłeczką palantową, skok w dal z rozbiegu.
Wszystkie wyniki zostały zamienione wg. odpowiednich tabel na punkty, które zsumowane dały klasyfikację końcową w każdej z kategorii.

Nasza reprezentacja spisała się znakomicie, a wśród wyróżnionych zostali: Maja Tałach – kl. 4a (1 miejsce), Angelika Lenart – kl. 7a (2 miejsce), Patryk Pernal – kl. 7a (2 miejsce), którzy otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy.
Należy nadmienić, iż wszystkich uczniów przygotowywał do konkursu pan Krzysztof Micał, który z racji wyjazdu na wycieczkę klasową nie mógł w nich osobiście uczestniczyć.

Klasyfikacja końcowa:
Klasy 4 dziewczęta
1. Maja Tałach (Liszki)
2. Anna Rydzyk (Jeziorzany)
3. Nadia Lichoń (Jeziorzany)
3. Nadia Druzgała (Kryspinów)

Klasy 4 chłopcy
1. Marek Tworzy (Czułów)
2. Krystian Kiełkowicz (Kaszów 2)
3. Jakub Koszycki (Kryspinów)

Klasy 5 dziewczęta
1. Emilia Guzik (Jeziorzany)
2. Emilia Starek (Rączna)
3. Martyna Marcisz (Cholerzyn)

Klasy 5 chłopcy
1. Daniel Śmiech (Cholerzyn)
2. Bartosz Podolak (Kaszów 2)
3. Dawid Pasiut (Jeziorzany)

Klasy 6 dziewczęta
1. Soja Aleksandra (Czułów)
2. Michalik Natalia (Kaszów 2)
3. Witek Małgorzata (Rączna)

Klasy 6 chłopcy
1. Konrad Majewski (Kaszów 2)
1. Bartek Steczko (Kryspinów)
2. Wojciech Heriasz (Morawica)
3. Marcin Baster (Morawica)

Klasy 7 dziewczęta
1. Urszula Piwowarczyk (Rączna)
2. Angelika Lenart (Liszki)
3. Natalia Gruca (Jeziorzany)

Klasy 7 chłopcy
4. Szymon Ryskala (Jeziorzany)
5. Patryk Pernal (Liszki)
6. Mateusz Pac (Piekary)

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Liszkach:

Karol Buczek – kl. 4a, Arkadiusz Janiak – kl. 4a,Michał Sobesto – kl. 4a, Zuzanna Steczko – kl. 4a, Paweł Balicki – kl. 4b, Kamil Kowalik – kl. 4b, Bartłomiej Mróz – kl. 4b, Maja Tałach – kl. 4b, Sandra Kałuża – kl. 6a, Filip Karawajczyk – kl. 6a, Daniel Kowalik – kl. 6a, Patrycja Buła – kl. 7a, Karolina Kosiba – kl. 7a, Angelika Lenart – kl. 7a, Patryk Pernal – kl. 7a.
Marcin Sadko – Opiekun / Nauczyciel.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej postawy i życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach.

Marcin Sadko

« 1 z 4 »