W dniu 3.03.2025 w hali sportowej przy szkole podstawowej w Morawicy odbył się „Gminny Turniej w Piłce Siatkowej” organizowany w ramach „Igrzysk Dzieci” dziewcząt urodzonych po roku 2006.
Do turnieju zgłosiły się 3 szkoły z gminy Liszki:
Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów do 15pkt, grając na skróconym boisku 4×4.
GRUPA A:
- Cholerzyn – Mników (1-2) /15-9, 11-15, 7-15/
- Mników – Liszki (2-0) /15-13, 15-12/
- Cholerzyn – Liszki (0-2) /14-16, 11-15/
Nasza drużyna zajęła drugie miejsce w turnieju.
Szkoła Podstawowa z Mnikowa wywalczyła pierwsze miejsce w „Gminnych Igrzyskach Dzieci w Piłce Siatkowej Dziewcząt” za co im serdecznie gratulujemy i awansowała do finałów powiatowych !!!
Klasyfikacja końcowa turnieju:
- Szkoła Podstawowa w Mnikowie
- Szkoła Podstawowa w Liszkach
- Szkoła Podstawowa w Cholerzynie
Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Liszkach:
Emilka Kowalik – kl. 6b
Nikola Mądra – kl. 6b
Oliwia Sołtysik – kl. 6b
Katarzyna Baran – kl. 6b
Patrycja Pająk – kl. 6b
Nikola Wąsik – kl. 6a
Aleksandra Wlazło – kl. 6b
Anna Miś – kl. 5b
Marcin Sadko – Trener / Nauczyciel
Krzysztof Micał – Trener / Nauczyciel
Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej postawy i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.
Marcin Sadko