Gminne Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Gminne Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej Dziewcząt

W dniu 3.03.2025 w hali sportowej przy szkole podstawowej w Morawicy odbył się „Gminny Turniej w Piłce Siatkowej” organizowany w ramach „Igrzysk Dzieci” dziewcząt urodzonych po roku 2006.

Do turnieju  zgłosiły się 3 szkoły z gminy Liszki:

Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów do 15pkt, grając na skróconym boisku 4×4.

GRUPA A:

  1. Cholerzyn – Mników                                    (1-2)             /15-9, 11-15, 7-15/
  2. Mników – Liszki                                 (2-0)             /15-13, 15-12/
  3. Cholerzyn – Liszki                            (0-2)             /14-16, 11-15/

Nasza drużyna zajęła drugie miejsce w turnieju.

Szkoła Podstawowa z Mnikowa wywalczyła pierwsze miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w Piłce Siatkowej Dziewcząt” za co im serdecznie gratulujemy i awansowała do finałów powiatowych !!!

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. Szkoła Podstawowa w Mnikowie
  2. Szkoła Podstawowa w Liszkach
  3. Szkoła Podstawowa w Cholerzynie

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Liszkach:

Emilka Kowalik – kl. 6b
Nikola Mądra – kl. 6b
Oliwia Sołtysik – kl. 6b
Katarzyna Baran – kl. 6b

Patrycja Pająk – kl. 6b
Nikola Wąsik – kl. 6a
Aleksandra Wlazło – kl. 6b
Anna Miś – kl. 5b

Marcin Sadko – Trener / Nauczyciel

Krzysztof Micał – Trener / Nauczyciel

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej postawy i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.

Marcin Sadko

« of 3 »
Skip to content