Ekologia zaczyna się w domu, gminie …

Ekologia zaczyna się w domu, gminie …

Takim podsumowaniem zakończyło się spotkanie uczniów klasy 2a z panią Anną – ekodoradcą naszej gminy. Podczas zajęć uczniowie obejrzeli edukacyjny film o dwóch rodzinach. Jedna z nich lubiła bałagan, marnowanie elektryczności, wody i nie troszczyła się o środowisko. Druga żyła ekologicznie. Film był inspiracja do rozmowy o zasadach i nawykach  w rodzinach. Okazało się, że uczniowie mają dużą świadomość ekologiczną. Jest więcej nadzieja, że ich wiedza przełoży się na ekologiczne podejście do środowiska w ich dalszym życiu. Za ciekawe spotkanie i upominki  bardzo dziękujemy. 

Beata Sobesto

« of 2 »
Skip to content