Dawid Grzesiak wicemistrzem Polski U-14

Dawid Grzesiak wicemistrzem Polski U-14

RKS Garbarnia Kraków (trampkarze – rocznik 2003), występujący w barwach UKS Sobek Kraków zdobyli Wicemistrzostwo Polski U14 w Futsalu, w barwach których występuje uczeń Szkoły Podstawowej w Liszkach Dawid Grzesiak – klasa 2b gimnazjum.

Turniej odbył się w dniach 27-28 stycznia w Ustce. O miano najlepszej drużyny U14 walczyło 12 finalistów z całej Polski wyłonionych w trakcie turniejów eliminacyjnych. W fazie grupowej zawodnicy pokonali Futsal Oborniki oraz Junior Hurtap Łęczyca, z kolei w drugim dniu zmagań Odrę Opole oraz Beniaminek 03 Starogard Gdański awansując tym samym do finału. W meczu finałowym zawodnicy UKS Sobek zmierzyli się z Rekordem Bielsko-Biała (1:2), obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry. Srebrny medal to niewątpliwie wielki sukces dla zawodników i trenerów oraz motywacja do dalszej pracy.

Trenerami drużyny są Tomasz Liput oraz Maciej Gój, kierownikiem drużyny jest Dariusz Derenda.

Skład UKS Sobek: Szymon Wolak, Krzysztof Guzik, Damian Derenda, Michał Januszewski, Michał Kałdos, Jakub Gój, Kamil Chudaszek, Bartłomiej Polak, Artur Krul, Dawid Grzesiak, Konrad Grzyb, Kamil Cygan, Michał Kordylewski, Jakub Butrymowicz.

Gratulacje !!!

No Images found.

Skip to content