
RKS Garbarnia Kraków (trampkarze – rocznik 2003), występujący w barwach UKS Sobek Kraków zdobyli Wicemistrzostwo Polski U14 w Futsalu, w barwach których występuje uczeń Szkoły Podstawowej w Liszkach Dawid Grzesiak – klasa 2b gimnazjum.
Turniej odbył się w dniach 27-28 stycznia w Ustce. O miano najlepszej drużyny U14 walczyło 12 finalistów z całej Polski wyłonionych w trakcie turniejów eliminacyjnych. W fazie grupowej zawodnicy pokonali Futsal Oborniki oraz Junior Hurtap Łęczyca, z kolei w drugim dniu zmagań Odrę Opole oraz Beniaminek 03 Starogard Gdański awansując tym samym do finału. W meczu finałowym zawodnicy UKS Sobek zmierzyli się z Rekordem Bielsko-Biała (1:2), obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry. Srebrny medal to niewątpliwie wielki sukces dla zawodników i trenerów oraz motywacja do dalszej pracy.
Trenerami drużyny są Tomasz Liput oraz Maciej Gój, kierownikiem drużyny jest Dariusz Derenda.
Skład UKS Sobek: Szymon Wolak, Krzysztof Guzik, Damian Derenda, Michał Januszewski, Michał Kałdos, Jakub Gój, Kamil Chudaszek, Bartłomiej Polak, Artur Krul, Dawid Grzesiak, Konrad Grzyb, Kamil Cygan, Michał Kordylewski, Jakub Butrymowicz.
Gratulacje !!!