• Home

Święto Babci i Dziadka

Tuż przed feriami uczniowie klas 1-3 nagrali piosenkę dla kochanych Babć i Dziadków z okazji Ich święta. 

Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, miłości najbliższych oraz uśmiechu na każdy dzień!


Dzień Babci i Dziadka

“Babcia z dziadkiem dziś świętują,
wszystkie dzieci więc pracują.
Zetrą kurze w każdym kątku,
przypilnują dziś porządku.
W kuchni błyszczą już talerze,
wnusia babci bluzkę pierze.
Wnusia już podaje kapcie,
bardzo kocha swoja babcię.
Dzisiaj wszystkie smutki precz,
Święto Dziadków ważna rzecz!”

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Z okazji Ich święta, nasze przedszkolaki wraz z wychowawcami przygotowały ciekawe przedstawienie. Zachęcamy do obejrzenia-link poniżej.
Nauczyciele OP

hhttps://youtu.be/6tuczHS0rsc


Dzień Kubusia Puchatka

Bajka o sympatycznym misiu, który nade wszystko kochał miód, mieszkał w Stumilowym Lesie i miał cudownych przyjaciół, przetrwała próbę czasu i do dziś bawi kolejne pokolenia. Dzień Kubusia Puchatka jest doskonałą okazją do przypomnienia sobie o tym niezwykłym bohaterze, jego wspaniałych przyjaciołach i niezwykłych przygodach. Nasze przedszkolaki świetnie się bawiły układając puzzle, poznając mapę Stumiliwego Lasu i oczywiście degustując miodek czyli Kubusiowy przysmak.

Nauczyciele OP

« 1 z 4 »

Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach

Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach to ogólnopolska akcja polegająca na zbiórce bożonarodzeniowych darów dla naszych Rodaków mieszkających na terenie Litwy i Łotwy. W tym roku również nasza szkoła przystąpiła do tej szlachetnej i pięknej akcji, która organizowana jest przez Fundację Polskich Wartości oraz Drużynę Orląt im. Antosia Petrykiewicza. Zbiórka trwała od 17 do 25 listopada 2021 roku. Zbieraliśmy słodycze, przybory szkolne, przybory toaletowe, środki czystości, materiały opatrunkowe. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i ich rodzicom za udział w zbiórce! Dzięki temu uda się pomóc wielu naszym rodakom na Kresach, będącym w trudnej sytuacji materialnej.

Wolontariat SP w Liszkach


Skip to content