• Home

Z wizytą w studio TVN

W ostatni dzień przed feriami uczniowie klasy drugiej mieli możliwość zwiedzania telewizyjnego studia TVN w Krakowie. Naszym przewodnikiem po zakamarkach telewizji był pan Jerzy Kramarczyk – aktor teatralny i filmowy. Okazało się, że dzieci znają jego głos, gdyż pan Jerzy  „użyczał” go takim postaciom jak strażak Sam, listonosz Pat czy smerf Cherlak. Nasz przewodnik wspaniale opowiedział o pracy ludzi związanych z telewizją – aktora, dziennikarza, kamerzysty. Uchylił rąbka tajemnic trików filmowych i pozwolił nam poczuć się jak artyści przed kamerami. W trakcie spotkania mogliśmy obejrzeć plany filmowe„Szkoły” i „Szpitala” i odkryć ich małe sekrety. Na koniec wycieczki czekała nas miła niespodzianka. W studio nagraliśmy krótki program, w którym zaśpiewaliśmy kolędę. Wycieczka była niezwykła, gdyż mogliśmy na własne oczy zobaczyć to, co dla zwykłego widza zwykle jest niedostępne. Spotkanie odbyło się dzięki tacie Emilki, który od wielu lat pracuje w TVN. Bardzo dziękujemy.

Beata Sobesto

« 1 z 6 »

Dzień pozdrowień- odpowiedź

W listopadzie klasa druga wysłała pozdrowienia do wszystkich województw naszej Ojczyzny. Miło nam poinformować, że do tej pory otrzymaliśmy odpowiedź od Pierwszej Damy  i prezydenta Polski, pana Andrzeja Dudy oraz od prezydenta Krakowa, Poznania, Łodzi i Szczecina.

Beata Sobesto 

« 2 z 2 »

Zabawy na śniegu

Klasa 2 i 3 postanowiła skorzystać z uroków zimy i lekcje gimnastyki odbyć na świeżym powietrzu. Wspaniała pogoda i puszysty śnieg zachęcały do zabaw. Nie mogło więc zabraknąć rzutów śnieżkami, zjazdów z mini górki, lepienia igloo itd. To były bardzo wesołe lekcje. Mamy nadzieję, że po feriach uda nam się jeszcze nie jeden raz skorzystać z zimowych atrakcji.

Beata Sobesto

« 1 z 5 »

Bezpieczeństwo w czasie ferii zimowych

Szanowni Państwo,

zbliża się okres zimowego wypoczynku. W trosce o bezpieczeństwo wypoczywających dzieci i młodzieży przedstawiam ważne informacje dotyczące:

Ważnych telefonów alarmowych

Zasad zgłaszania autobusów do kontroli

Zasad bezpieczeństwa na lodzie

Zapraszamy też wszystkich na stronę https://www.facebook.com/koalicjabezpiecznedziecko , gdzie można śledzić wszystkie bieżące informacje dotyczące bezpieczeństwa dzieci.

ŻYCZYMY BEZPIECZNYCH FERII I DO ZOBACZENIA 28 STYCZNIA!!!