• Home

Powitanie jesieni w przedszkolu


“Kolorowa jesień już chodzi po lesie.
Kasztankową grę dzisiaj zagra wiatr.
Wietrzyk gwiżdże cza cze w jesiennym bukiecie.
A dzieci śpiewają cza – cza – cza”
O tym, że jesień jest jedną z najpiękniejszych pór roku ze względu na swoje bogactwo barw wiedzą i duzi i mali. Ten tydzień w naszym przedszkolu obfitował w zabawy o tematyce jesiennej, poprzez które dzieci przyswoiły sobie wiadomości o rozpoczynającej się właśnie porze roku. Poznaliśmy kolorowe liście, porządkowaliśmy je, przeliczaliśmy zbiory, odgadywaliśmy zagadki, wykonywaliśmy jesienne tańce oraz kolorowe prace plastyczne.
Nauczyciel OP
« 2 z 3 »

Kredkobranie

Serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji Akcji Kredkobranie, która jest ogólnopolską akcją charytatywną mającą na celu pomoc najmłodszemu pokoleniu Polaków mieszkających na obszarze Kresów dawnej Rzeczypospolitej. Akcję prowadzi krakowska Fundacja Ignatianum wraz ze Stowarzyszeniem Korzenie przy wsparciu środowiska Akademii Ignatianum w Krakowie.

W naszej szkole materiały plastyczne zbieramy do 29 września 2020 roku tj. do wtorku

                                           Opiekunowie wolontariatu


Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”.
W naszym przedszkolu również świętowaliśmy ten wyjatkowy dzień. Dzieci świetnie się bawiły podczas wspólnych gier i zabaw. W tym dniu nie mogło zabraknąć także słodkiego poczęstunku oraz niespodzianki w postaci dużych baniek mydlanych.
Nauczyciele OP
« 1 z 5 »